Logotypy AČR

Obecná ustanovení

Veškerá loga zde jsou registrována jako ochranné známky a je nutno striktně dodržovat pravidla pro jejich používání. V případě porušení pravidel může dojít i k řešení právní cestou. Podmínky a pravidla pro používání naleznete zde. Loga jsou uvedena:

• V roce 2024, kdy Autoklub ČR slaví 120 let od založení, doporučujeme v maximální možné míře využívat výroční logo (jednorázové materiály, např. plakáty, programy, pozvánky, vstupenky apod.)
  • Při pořádání sportovního podniku musí pořadatel vždy použít logo Autoklubu ČR či jeho schválenou modifikaci.
  • Uvedená loga nesmí být upravována nebo modifikována bez předchozího souhlasu statutárních orgánů AČR.
  • Loga musí být vždy umístěna na odpovídajícím místě, v přiměřené velikosti a odděleně od znaků sponzorů.

Seznam log

Autoklub České republiky

120 let – výroční logo

Autoklub České republiky