Pozvánka na jubilejní výstavu 125 let značky FIAT

Klub Fiat Car Classic a Fiat klub Praha si Vás dovoluje pozvat na jubilejní výstavu 125 let značky FIAT, která se koná v sobotu 28. září 2024 od 10:00 do 18:00 a v neděli 29. září 2024 od 9:00 do 16:00 v prostorách zahrady Trojského zámku v Praze 7.

Akci pořádá Fiat Car Classic spolu s Fiat klubem Praha, FCA ČR a ATC Dojáček.

Vystaveno bude cca 300 exponátů, jedná se o průřez výrobním programem značky FIAT (a licencí) od roku 1920 po současnost + jako doplněk další italské značky v portfoliu FIAT- Abarth, Alfa Romeo, Autobianchi, Lancia, Ferrari, Maserati a další.

PŘÍJEZD: Příjezd v pátek 27. 9. 2024 – od 18 hodin (po tel. dohodě i dříve) budou naváženy exponáty, prosíme vystavovatele, aby pokud možno nenechávali svůj příjezd až na sobotu! Příjezd v pátek je možný do 24:00. Areál zámku bude poté uzamčen a po celou noc střežen bezpečnostní agenturou.

Vjezd na výstavní plochu je možný pouze spodní od Vltavy (průjezd skrz hlídané parkoviště ZOO), kde je hned u brány stánek s registrací účastníků. Po registraci bude umožněn vjezd do areálu zahrady, kde bude vozidlo pořadatelem navedeno na své výstavní místo a opatřeno popiskem s údaji o vozidle. Vstup je možný i horní branou od ZOO.

Příjezd v sobotu 28. 9. 2024 od 7 do 10 hodin. Vjezd opět spodní branou od Vltavy (viz. výše uvedené instrukce). V sobotu ve 20 hodin bude areál zahrady uzamčen a střežen bezpečnostní agenturou.

V sobotu 28. 9. 2024 v 11 hodin slavnostní zahájení výstavy. Poté budou následovat komentované prohlídky jednotlivých automobilů.

Po celou dobu výstavy bude v areálu k dispozici občerstvení: Attifood – italské potraviny, Créme de-la creme – řemeslná italská zmrzlina + speciální příchuť pouze pro tuto příležitost. A tradiční tuzemské pochutiny na grilu. Vystavovatelé obdrží po registraci volné poukázky k nákupu občerstvení.

ODJEZD: V neděli 29. 9. 2024 od 16 hodin, a to spodní i horní branou.

Další informace o akci naleznete na našich internetových stránkách: www.fcc.cz

V případě dotazů volejte na telefonní číslo:  +420 602 862 781

Těšíme se na Vaši účast.