Kompletní organizační tým Central European Rally zasedal v Klatovech

Předposlední podnik letošního šampionátu mistrovství světa v rally se nezadržitelně blíží. Central European Rally odstartuje již za necelé dva měsíce, a zatímco jednotlivé organizační týmy pracovaly doposud především na svých územích, minulý týden zasedal organizační tým v kompletní sestavě v Klatovech.

Důležitými body pracovního setkání byla hlavně společná témata prolínající se celou soutěží napříč všemi státy. „Organizační tým řešil detaily společného nastavení v oblasti bezpečnosti a logistiky v návaznosti na schválená a vydaná zvláštní ustanovení, která definitivně ztvrdila letošní podobu soutěže.,“ vysvětluje Generální sekretář AČR a člen organizačního výboru CER – Tomáš Kunc a doplňuje: „Všechny zúčastněné strany mají část závodu na svém území připravenou a řeší detaily průběhu závodu i jednotlivých rychlostních zkoušek. Čeká nás velká premiéra v historii světových soutěží a věřím že dopadne po všech stránkách dobře.“

Central European Rally proběhne v termínu 26. -29. října 2023.

Pro další informace sledujte: www.centraleuropeanrally.eu