Výroční konference Komise Off-Road AČR

Také v letošním roce zakončí Komise Off-Road Autoklubu ČR sezónu disciplín autocross a rallycross tradiční Výroční konferencí Komise Off-road AČR v klubovém domě Autoklubu ČR. Výroční konference Komise se řídí Organizačním a jednacím řádem Autoklubu ČR, které schválilo Prezídium Autoklubu ČR dne 3. 6. 2020 a je zveřejněn na portálu Autoklubu ČR „www.autoklub.cz“.

Jedná se o každoroční možnost odborné diskuze na téma zlepšení v obou disciplínách a také prostor pro vzájemnou komunikaci mezi všemi zúčastněnými (jezdci, pořadatelé, členové Komise Off-Road AČR, zástupci Autoklubu ČR, média, hosté atd.)

Přístup na Konferenci je veřejný, všichni zájemci o účast se musí pouze registrovat a to nejpozději do 18. 10. 2022 do 24h na email: kopecky@autoklub.cz ve formátu jméno / příjmení / funkce pro danou disciplínu.

Kompletní informace najdete zde.