Upozornění o uzavírkách při cestě do Chorvatska – Slovinsko 30 .7.2016 (Karavanky tunel – Ljubljana)

Z důvodu státní návštěvy prezidenta Ruské federace Vladimira Putina ve Slovinsku a jeho návštěvy horského sedla Vršič budou opakovaně pro průjezd vládních kolon ruského a slovinského prezidenta uzavírány tyto úseky silnic v poledních a odpoledních hodinách:

Silnice 206 a 201 Vršič – Jesenice
Dálnice A2 – Tunel Karavanky – Ljubljana severní obchvat, oblast letiště Jože Pučnika

Důrazně doporučujeme se těmto oblastem vyhnout a cestovat do Chorvatska buď po trase Graz (A), Maribor, Ptuj. Očekávají se výrazné dopravní komplikace na uzavíraných trasách.

Rozsah uzavírek může být slovinskou policií průběžně měněn. Doprava nad 3,5 t bude v době návštěvy zásadně omezena. Aktuální info na ZDE