Turnaj ve FUTSALU 2017

Vzhledem k zimnímu období, ve kterém naši závodníci makají v posilovnách a nebo v domácnosti, jsme se rozhodli připravit menší změnu. Autoklub ČR ve spolupráci s NUTREND Racing vyhlašuje FUTSALOVÝ TURNAJ závodníků o PUTOVNÍ POHÁR AUTOKLUBU ČR.

KDY: 4. února 2017 (v tomto termínu probíhá v Klatovech školení Rally, omlouváme se, jiný termín bohužel nebyl volný)
KDE: sportovní hala Velká Bystřice u Olomouce

Přátelský turnaj je určen pro licencované jezdce automobilových disciplín. Má za cíl vyplnit zimní přestávku s možností prezentace ve spřátelených médiích a jednoduše se pobavit a sejít. Autoklub ČR se bude také aktivně účastnit a do svých řad hledáme dobrovolníky, kteří s námi složí tým.

Tým: 4+1 hráči v poli ( maximum je 10 hráčů v jednom týmu)
Maximální počet týmů je 8, proto neváhejte! Jsou zde dvě podmínky a to, že hráči musí být držitelé platné licence závodníka a nesmí být registrovaní fotbalisté. Uznejte, že by to nebylo fair play.

Své týmy mohou zájemci posílat na adresu: pavel@janik-motorsport.com do 13. ledna 2017. Podrobnosti k turnaji rozešleme v lednu 2017 všem registrovaným hráčům.
Těšíme se na vás.