MMČR GO PRO SUPERMOTO 2016

O uplynulém víkendu se jel první závod MMČR GO PRO SUPERMOTO 2016 ve Vysokém Mýtě. Za krásného,avšak hodně větrného počasí, se tohoto závodu zúčastnilo bezmála 80 závodníků ze čtyř zemí. Na startu tradičně nechyběli naši nejrychlejší borci, kteří závodí v seriálech mistrovství světa a Evropy Pavel Kejmar a Milan Sitnianský. Na startovní rošt se ve Vysokém Mýtě opět postavil i talentovaný Tomáš Trávníček

Velikou radost dělaly všem přítomným dvě nové kategorie dětí a to kategorie elév a junior. Mladí závodníci byli úžasně disciplinovaní a svým umem okouzlili nejednoho diváka.Jako již tradičně nejvíc borců jelo v kategorii S3 , která zahrnuje jak dvě veteránské kategorie, tak i tzv. MX třídu. V této MX kategorii dominuje Pavel Kajgr, který se tento víkend potýkal s nejednou technickou lapálii. Tento borec zároveň na svém motocyklu testuje nové pneumatiky pro podobné disciplíny jakou je supermoto.
Po krásných soubojích ve všech jízdách byli na stupních vítězů dekorováni tito jezdci:
Kategorie S1: 1. Tomáš Trávníček, 2. Pavel Kejmar, 3. Milan Sitnianský (S1 open 1.Kička Daniel, 2.Ludík Petr, 3. Klobása Zdeněk)
Kategorie S2: 1. Michal Solík, 2, Vaňous Bohuslav, 3. Neuvirt Filip
Kategorie S3 MX: 1. Berger Jan, 2. Marek Jan, 3. Vlček Petr
Kategorie veterán 35: 1.Bamík Jan, 2. Horálek Michal, 3. Formánek Tomáš.
Kategorie S3 veterán 40: 1.  Jiří Lovětínský. 2. Miroslav Starý, 3. Cikánek Aleš.

V juniorech dojel na prvním místě Fligr Denis, na druhém Vlasák Michal a třetí byl Belej Denis. A na konec elévové: první Ulman Jan, druhý Valoušek Viktor a třetí Babescu Daniel
Další Závod MMČR GOPRO PRO SUPERMOTO 2016 se pojede na trati v Sosnové u České Lípy v termínu 28. – 29. května 2016.