Bývalí plochodrážníci se sešli ve Slaném a junioři dostali ocenění

Královské město Slaný a jeho plochodrážní Autoklub v AČR uspořádal v sobotu setkání svých bývalých jezdců a reprezentantů České republiky v závodech pořádaných ve Slaném.

Mezi spoustu bývalých hvězd naší ploché dráhy zavítal i Starosta Královského města Slaný Mgr. Martin Hrabánek. Zvláštním bodem programu tohoto setkání se stalo ocenění nejlepších jezdců juniorského věku disciplíny plochá dráha. AK Slaný se výrazným způsobem podílí na práci s mladými jezdci a to ve spolupráci s dalšími středisky mládeže AK Markéta Praha, AK Divišov a dalšími plochodrážními kluby. Ocenění předali Viceprezident AČR pro motocyklový sport Petr Moravec a Generální sekretář pro motocyklový sport AČR Karel Nauš, kteří využili této akce a na tyto úspěchy nastupující generace všem přítomným poukázali.
Ocenění převzali:
EDUARD KRČMÁŘ (převzal trenér AK Slaný Miroslav Rosůlek)
MISTR ČR 2017 V KATEGORII DO 21 LET

PATRIK MIKEL (převzal trenér AMK ZP Pardubice Lubomír Vozár)
MISTR ČR 2017 V KATEGORII DO 19 LET

JAN KVĚCH (AK Markéta Praha)
VICEMIST EVROPY 2017 V KATEGORII DO 250 CCM
MISTR ČR 2017 V KATEGORII DO 250CCM

PAVEL KUCHAŘ (AK Markéta Praha)
VICEMISTR SVĚTA 2017 V KATEGORII DO 125 CCM
DVOJNÁSOBNÝ MISTR ČR V KATEGORII DO 125 CCM

FILIP ŠIFALDA (SC Chabařovice)