Federation Internationale de l'Automobile Fédération Internationale de Motocyclisme European Motorcycle Union Fédération Internationale des Véhicules Anciens Český olympijský výbor
AutoklubMotorsportZájmová činnostOstatní

Informace k vydání licence automobilového jezdce

Od 1. 2. 2018 budou všechny žádosti o licence jezdce a soutěžícího vyřizovány výhradně online přes informační systém AČR (dále ISAČR) na stránce is.autoklub.cz. Pro potvrzení lékařské prohlídky jezdce tělovýchovným nebo sportovním lékařem si vytiskněte formulář Potvrzení o zdravotní způsobilosti držitele licence pro rok 2018. Pro jezdce mladší 18 let je k dispozici Formulář pro nezletilé osoby. Oba formuláře jsou k dispozici v sekci „Formuláře“.
V případě, že budete potřebovat licenci před tímto termínem, tak kontaktujte e-mailem sekretariát automobilového sportu.